Категорії

Оплата замовлення

Оплата замовлення здійснюється наступним чином:

 

Для покупців, які знаходяться в м.Київ.

Оплата виконується безпосередньо при отриманні замовлення самовивозом (ви можете забрати своє замовлення в магазині за адресою вул.Констянтинівська 2а, вхід з МЕТРО, орієнтовно магазин Варус, мінус 1 поверх (детальніше можна дізнатися тут)).

 

 

Для покупців, які знаходяться в інших містах України чи іншої країни.

Є декілька способів:

 

1. Покупець перераховує вартість замовлення на банківську картку Приватбанка (всі необхідні дані ми повідомимо в момент оформлення замовлення). Після підтвердження про зарахування коштів на картку ми відправляємо замовлення через службу доставки (Нова пошта або укрпошта). Вартість доставки оплачує покупець в момент отримання посилки в представництві служби доставки в місті покупця.

 

2. Оплатита замовлення з іншої країни можно: оплатою безпосередньо на карту Приватбанку (якщо це можливо) або через сайт https://paysend.com/  (оплата здійснюється невиходячи із дому)

 

3. Ми відправляємо замовлення поштою післяплатою. В момент отримання посилки на пошті в місті покупця покупець оплачує вартість замовлення плюс вартість доставки (післяплатою ми відправляємо тільки по Україні, в інші країни відправляємо тільки по передоплаті)

 

У разі передоплати:

1. Виставлений рахунок дійсний протягом 5 банківських днів, з моменту надання реквізитів.

2. Необхідні реквізити ми надішлемо Вам протягом 2-3 робочих днів з моменту замовленя.

3. Спочатку ми збираємо замовленя та після надсилаємо реквізити на вже зібране замовлення, так як існує можливість, що не всі товари будуть в наявності.

4. Замовлення відправляється тільки після отримання грошових коштів (якщо це замовлення не с післяплатою).

5. Після закінчення строку замовленя буде автоматично розформовано та усі товари повернуті на вітрини магазину.

6. Мінімальної суми замовлення немає.